Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Всеукраїнська конференція з питань дерматології

Осінь час навчання та розвитку і не лише для учнів та студентів. У осінній період  у різні куточки нашої країни приїздять світові світила медицини для проведення майстер-класів, семінарів, конференцій.

Одна з таких конференцій за участю міжнародних спеціалістів відбулася у Івано- Франківську і, звичайно, наш головний лікар Мельник Алла Павлівна не могла не взяти у ній участь. На конференції не лише піднімалися важливі питання в області дерматовенерології, а що саме головне всі ці питання базувалися на змінах, що вносяться у медичну сферу реформами.

 

Питання, що обговорювалися міжнародними спікерами мають допомогти лікарям виконувати свою роботу якісно та таким чином, щоб пацієнти не відчували змін, хіба у кращу сторону.

Знайте лікарі МЦ Оксфорд Медікал завжди прагнуть розвитку,  для того щоб Ви могли спокійно відвідувати наш центр та бути певними, що до ваших питань лікар підходить з фаховістю та розумінням.


( Рейтинг: 4.70, голосів: 30 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом