записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто
медіа-центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Сучасний метод відновлення голосу

14.10.2016
image

Представники "голосових" професій - викладачі, диктори, актори страждають хронічним ларингітом. За роки постійної роботи і напруження голос ушкоджується і втрачає природнє звучання. Як зарадити тим, для кого голос – основний інструмент заробітку?

На конференції «Новітні технології в діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів», яка проходили 16-17 травня у м.Одеса, оториноларингологи проаналізквали  результати діагностики і лікування пацієнтів з хронічним катаральним ларингітом протягом 2014-2015 років. Цікавим і обнадійливим є те, що у 95% пацієнтів тембр і сила голосу відновилась, а у 60% випадків хронічний ларингіт перестав бути хронічним і вилікувався остаточно, без рецидиву. Лікарі «Оксфорд Медікал» практикувались у проведенні сучасної ларингоскопії та мікроларингоскопії, - діагностики хронічного ларингіту, а також у застосуванні фізіотерапевтичних процедур під час лікування.

Затяжна нежить чи хронічний гайморит? У той час, як хворі самі задаються цим питання, не звертаючись по допомогу до лікаря, звичайна нежить (синусит, риніт), може поступово перейти у гайморит. Існує ряд сучасних методів лікування гаймориту, без проколу чи хірургічного втручання, того, що так лякає багатьох. Серед ефективних методів є аерозольтерапія, комбіноване використання спеціального пристрою для інгаляцій і ряду медикаментів. Тепер ЛОР-лікарі «Оксфорд Медікал» успішно використовують аерозольтерапію у лікуванні гаймороетмоідіту.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки