Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Сучасний метод відновлення голосу

Представники "голосових" професій - викладачі, диктори, актори страждають хронічним ларингітом. За роки постійної роботи і напруження голос ушкоджується і втрачає природнє звучання. Як зарадити тим, для кого голос – основний інструмент заробітку?

На конференції «Новітні технології в діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів», яка проходили 16-17 травня у м.Одеса, оториноларингологи проаналізквали  результати діагностики і лікування пацієнтів з хронічним катаральним ларингітом протягом 2014-2015 років. Цікавим і обнадійливим є те, що у 95% пацієнтів тембр і сила голосу відновилась, а у 60% випадків хронічний ларингіт перестав бути хронічним і вилікувався остаточно, без рецидиву. Лікарі «Оксфорд Медікал» практикувались у проведенні сучасної ларингоскопії та мікроларингоскопії, - діагностики хронічного ларингіту, а також у застосуванні фізіотерапевтичних процедур під час лікування.

Затяжна нежить чи хронічний гайморит? У той час, як хворі самі задаються цим питання, не звертаючись по допомогу до лікаря, звичайна нежить (синусит, риніт), може поступово перейти у гайморит. Існує ряд сучасних методів лікування гаймориту, без проколу чи хірургічного втручання, того, що так лякає багатьох. Серед ефективних методів є аерозольтерапія, комбіноване використання спеціального пристрою для інгаляцій і ряду медикаментів. Тепер ЛОР-лікарі «Оксфорд Медікал» успішно використовують аерозольтерапію у лікуванні гаймороетмоідіту.


( Рейтинг: 4.59, голосів: 27 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом