Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Закордонне стажування кардіолога Оксфорд Медікал

Лікар кардіолог медичного центру Оксфорд Медікал Гумницька Тетяна пройшла стажування у Польші у місті Забже.

Силезьський центр хвороб серця у місті Забже, де проходило стажування, є одним з передових у Польші, сучасний, високоспеціалізований клініко-науково-учбовий центр, реалізує задачі в області сучасного діагностування та терапії захворювань серцево-судинної системи дітей та дорослих, а також до та післядипломної освіти студентів та лікарів. За рік у центрі проводиться понад 2500 операцій на серці.

 

Cтажування у Силезьському центрі хвороб серця у місті Забже (Польша)У центрі лікарів навчають унікальний технологій оперування, які стали вже візитною карткою клініки у Забже- реконструктивна хірургія клапанів мітрального, аортального, трикуспідального клапана, лікування вроджених дефектів.

Передовий центр навчає лікарів творити неможливе адже дивіз клініки «Ми тут для того, щоб врятувати, лікувати, давати надію» і завдяки їх лікарям та науковцям їх досвід та знання лікар нашого МЦ приноситиме до Львова та наших пацієнтів.


( Рейтинг: 4.55, голосів: 38 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом