Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Симпозіум за участю міжнародних доповідачів

2 червня 2018р. у Львові пройшов симпозіум на тему «Діагностична і лікувальна колоноскопія- сучасні тренди». Звичайно, фахівець з ендоскопії МЦ Оксфорд Медікал Потапенко Марина відвідала даний захід.

 

Міжнародні доповідачі піднімали важливі теми в питанні ендоскопії, також на симпозіумі переглядали відеоперацію, яку привезли наші закордонні колеги з Сілезького (Шльонського) медичного університету з Польші, у всіх присутніх була можливість не лише докладно розібрати роботу своїх колег але й поставити самі актуальні питання сьогодення.

 

Щоденно медицина рухається уперед і лікарям необхідно завжди бути на крок попереду, щоб надавати своїм пацієнтам найкраще лікування та діагностику. Завдяки міжнародній співпраці ми впевнено стверджуємо, що наші пацієнти можуть бути впевнені у МЦ, адже фахівці не лише користуються сучасними апаратами, а й регулярно підвищують свою кваліфікацію на подібних заходах України та Европи.


( Рейтинг: 4.62, голосів: 37 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом