Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Щорічні навчання- щорічні читання

У кожній сфері, будь то будівництво, кулінарія чи звісно медицина, є свої гуру. З їх напрацювань ми черпаємо основні знання, до їхнього рівня ми прагнемо досягти, а може й перевершити, їхніми іменами називають вулиці та університети.

Звісно у сфері офтальмології прізвище Філатова залишається еталонними і лікарі окулісти зі всієї України приїжджають до Одеси на щорічні «Філатовські читання». 

І наш офтальмолог Цепінь Оксана Михайлівна не могла проґавити можливість отримати нові знання та поділитись з колегами своїми міркуваннями.

Пандемія вплинула на сфери медицини жорстко, коронавірус залишив слід на здорові пацієнтів не лише у загальному самопочутті чи легенях. COVID-19 вплинув на все! 

Тому не дивно, що і фахівці офтальмологи обговорюють проблеми постковідних станів та майбутній розвиток офтальмології у нинішній час. Ми завжди прагнемо більшого і це чудово, коли наші фахівці підтримують нас у цьому розвиваючись також.


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом