Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Наші лікарі на конференції «Малоінвазивні технології в урології»

10-12 лютого відбулась науково-практична конференція «Малоінвазивні технології в урології» за участі провідних спеціалістів Украіни. На конференції впроваджувались сучасні методики лікування урологічних захворювань. 

Лікування неконтрольованого сечовипускання

Захворювання нервової системи, вікові зміни та проблеми передміхуровою залозою призводять до нетримання сечі. Ефективне  вирішення цієї проблеми:

  • комплексна медикаментозна терапія;
  • формуючі об’єм ендоскопічні методики;
  • операції із встановлення штучного сфінктеру. 

Вікові зміни статевих гормонів, та способи їх корекції

Статеві гормони одні з основних гормонів, котрі впливають на показники якості життя: статева функція, нормальний сон, фізична витривалість, лібідо, стан імунітету, захист від "хвороб віку." На сучасному етапі низкою наукових досліджень доведено максимально раннє виявлення зниження рівня статевих гормонів та адекватна їх корекція призводять до покращення не тільки якості, а й значно подовжують тривалість життя. 

Антибіотикорезистентність в урологічних пацієнтів

Мікробіологічний пейзаж та динаміка антибіотикорезистентності в пацієнтів урологічного стаціонару активно обговорювались на конференції. Динамічне спостереження за антибіотикорезистентністю допомагає максимально ефективно призначати емпіричну антибіотикотерапію та коригувати її в процесі лікування, що дозволяє максимально скоротити тривалість лікування пацієнтів.


( Рейтинг: 4.72, голосів: 32 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом