Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Актуальні питання сучасної урології

14-16 лютого 2018 року в м.Яремча відбулась науково-практична конференція «Малоінвазивні технології в урології», яку організовував ДУ Інститут урології Національної академії медичних наук України.

Протягом двох днів обговорюівалися новітні розробки та методи лікування пацієнтів з сечокамяною хворобою, лікування онкологічних захворювань сечостатевої системи.

 

Також у межах роботи конференції відбувся онлайн-диспут  на  тему «Сексуальні розлади очима чоловіка та жінки». Також були розглянуті важливі питання сучасної урології: статистика сексуальних розладів в Україні і в світі, медична сексологія, хронічний простатит і як його лікування пов’язано з еректильною дисфункцією, особливості лікування сексуальних розладів – словом чи ліками.

 

У роботі конференції взяли участь лікарі клініки: Дробіняк Володимир Михайлович,  лікар уролог II категорії  та  Цепінь Андрій Володимирович,  лікар уролог II категорії.

По закінченні роботи конференції учасники отримали сертифікати.


( Рейтинг: 4.87, голосів: 23 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом