записаться на прием
Задайте вопрос

Заполните все поля, и мы свяжемся с вами в самое ближайшее время

Перезвоните мне

Заполните все поля, и мы свяжемся с вами в самое ближайшее время

записаться на прием

Заполните все поля, и мы свяжемся с вами в самое ближайшее время

Вы не ввели код Неправильный код

В СЕНЬТЯБРЕ! Первичный прием педиатра и детского хирурга 500 грн - 200 грн.

Вы находитесь на сайте Львовской клиники

Выбрать другой город

Частные медицинские центры «Оксфорд Медикал»

(032) 245 00 00
Заказать обратный звонок

Отзывы
Оставить отзыв
Ірина 08.09 .2017 Доброго дня! Хочу висловити щиру вдячність лікарю акушер-гінекологу ,Легуцькій Олені Василівні. Розумний і хороший лікар,професіонал своєї справи. Раджу всім звертатись,дуже приємна і доба людина..

отделение: Гинекология

Вікторія 30.08 .2017 Була сьогодні на УЗД. Анна Петрівна дуже уважна,приємна та чудовий лікар. Дякую вам!

отделение: УЗ Диагностика

Кайнара Ольга Олександрівна 16.03 .2016

Хочу подякувати лікарю жіночого УЗД: професійна, шикарна жінка, спеціаліст свого діла. Також усім дівчатам, які сидять на прийомі: гарні, розумні, спокійні та ввічливі. Також дяка усім медичним сестричкам, які завжди так тендітно і ретельно роблять своє діло) Дуже ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА - Олені Василівні, лікарю-гінекологу, яка вилікувала мене, терпляче і по-жіночому ставлячись до мене із великим розумінням. Ніколи за всі мої 28 років мені не зустірчався такий лікар від Бога, з великою душею та величезним досвідом в своїй професії, ПРОФЕСІОНАЛОМ з великої букви, як Олена Василівна. Велика подяка за таких людей в цьому чудовому Медичному Центрі)))

отделение: Гинекология

Андріящук Аліна 12.02 .2016

Зверталася в клініку з хронічним тонзилітом і дуже запущеним горлом (три місяці не проходило запалення). Дуже задоволена консультацією та роботою лікаря Савраса Володимира Зіновійовича. Призначене лікування допомогло одразу, на відміну від всіх попередніх призначень лікарів в інших поліклініках. Він надав і толкові поради щодо подальшого догляду за горлом, та все пояснював, чому і як. Приємно вражена, адже це більш сучасний підхід на зразок західних лікарів, ніж наших. За порадою лікаря пройшла також курс фітобальзаму у мигдалини, відчувся позитивний результат. Володимир Зіновійович та навчена ним медсестра Оксана дуже якісно робили процедури. Два рази попала на процедури до інших двох медсестер - тож мала із чим порівняти. Єдине зауваження: раджу пацієнтам слідкувати самим за графіком процедур і використаних ліків, бо бувають накладки.

Павленко Юрій Миколайович 02.02 .2016

Лікувався кілька тижнів тому у проктолога Філюсь Володимира Володимировича. Це лікар, який з першого візиту викликав довіру і повагу. Після 10 хв. консультації я вже не вагався, що лікуватимуся у нього. І не помилився. За кілька тижнів провели кілька процедур лігування латексними кільцями (геморой 2 стадії). Протягом лікування старанно виконував всі рекомендації лікаря. Лікування пройшло безболісно і без ускладнень. Зараз почуваюся чудово. Дякую Вам, Володимире Володимировичу, за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнта!

отделение: Проктология

загрузить ещёЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом

Спасибо!

Благодарим Вас за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Спасибо!

Благодарим Вас за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте отправить
Оставить сообщение для администрации клиники
-->