Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

УЗД дітям
УЗД дітям

  УЗД дітям

  У дитячому віці діагностика досить проблематична, так як багато методів абсолютно не можуть бути застосовні до дітей. Саме тому УЗД дитині стає просто необхідним заходом. УЗД - це високоточний метод. А точна діагностика – 100% результативне лікування. Особливо коли справа стосується дитячого здоров'я.

   

  УЗД дітям - це метод перевірки здоров'я дитини, в режимі реального часу. Перед іншими методами обстежень УЗ діагностика володіє багатьма перевагами - доступність, висока інформативність , можливість спостереження процесу в режимі реального часу. Також УЗД - абсолютно нешкідливий спосіб діагностики. Більш того, він не потребує будь-якого примусового знерухомлення дитини або застосування знеболювання.

  ВЧАСНА ДІАГНОСТИКА ДОПОМОГА БАТЬКАМ

  За допомогою спеціалізованої техніки та професійних лікарів у МЦ «Оксфорд Медікал» дітям від 5 років проводяться наступні ультразвукові дослідження:

  1. УЗД дітям ЛьвівУЗД суглобів – за допомогою діагностики можливо вчасно встановити діагноз та назначити коректне лікування, що допоможе уникнути оперативного втручання. Вразі, якщо лікування вже призначене та дитина його проходить, то за допомогою УЗД можемо визначити наскільки воно коректне та ефективне.
  2. Органи черевної порожнини – це комплексний метод ранньої діагностики. Дозволяє оцінити місце розташування органів в черевній порожнині, відповідність їх розмірів віковій нормі (збільшення або зменшення), наявність вроджених вад розвитку і ознак різних хронічних хвороб.
  3. УЗД серця - дозволяє оцінити будову камер серця і рух крові по ним, наявність вроджених вад розвитку і набутих захворювань. В дитячому віці можливо відслідкувати та попередити перші «дзвіночки»  серйозних захворювань серця, в більшості випадків захворювання піддаються лікуванню.
  4. УЗД щитовидної залози дозволяє оцінити місце розташування щитовидної залози, відповідність її розміру віковій нормі (збільшення або зменшення) і наявність додаткових утворень (кіст, вузлової патології) в тканині залози.
  5. УЗД молочних залоз проводиться за показаннями і хлопчикам, і дівчаткам для оцінки будови тканини залози, ступеня її збільшення, наявності осередкової патології (кісти, вузли та ін).
  6. УЗД м'яких тканин проводиться для уточнення розмірів і характеру утворень м'яких тканин, які визначаються на дотик хірургом або батьками і вимагають або спостереження, або подальшого оперативного лікування.

  ДЕ ПРОВОДИТИ УЗД ДИТИНІ

  Рішення приймати батькам. Чому ж пацієнти йдуть до МЦ Оксфорд Медікал:

  1. Апарати УЗ діагностики останніх поколінь що дають змогу провести діагностику на найвищому рівні.

  2. Фахівці, які пройшли практики в кращих клініках за кордоном.

  3. Прийом відбувається за записом у зручний для цього час. Вам не доведеться очікувати з дитиною у черзі. Після діагностики лікар розшифрує дані і надасть відповідь на запитання, що можуть виникнути під час діагностики. За потреби у МЦ є можливість пройти консультацію педіатра додатково.

  Зверніться до професіоналів! Ми гарантуємо якісну УЗ діагностику Вашій дитині!

   

  Записуйтеся на прийом за телефоном (032) 245-00-00 або через форму на сайті.

  ( Рейтинг: 4.71, голосів: 21 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом