записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок
 

Інтимна пластика

Сучасна пластична хірургія дозволяє жінкам позбутись від багатьох зовнішніх недоліків і внутрішніх комплексів. Пластична хірургія інтимних зон корегує диспропорції та деформації жіночих статевих органів.

Види інтимної пластики

Лабіопластика – зменшення та відновлення форми малих статевих губ (при гіпертрофії, асиметрії). Підвищує відчуття власної привабливості  та оргазму, стимулює статевий потяг.

Вагінопластика – відновлення тонусу та форми піхви у жінок за рахунок пластики слизової піхви. Часто у жінок, які народжували дітей з великою вагою, або мали двоє та більше пологів (під час яких були розриви або розрізи промежини) порушується анатомічна цілісність м’язів. Це призводить до дискомфортних відчуттів під час статевого акту, деколи відбувається опущення або випадіння шийки матки.

Кольпоперінеопластика – відновлення форми промежини після розривів, пологів, внаслідок активного статевого життя, а також вікових змін (зменшення вмісту колагену і еластичності тканин). Під час процедури накладають косметичні шви на шкіру промежини.

Дефлорація – штучне розсічення дівочої пліви. Медичним показом є надто щільна дівоча пліва, неможливість першого сексуального контакту, якому перешкоджають сильні больові відчуття. З віком у жінок старше 30 років дівоча пліва ущільнюється і може стати перешкодою для нормального інтимного життя.

Гіменопластика – відновлення цнотливості. Під час процедури з’єднюється краї дівочої пліви за допомогою шовного матеріалу, який розсмоктується протягом декількох днів. Відчуття при статевих відносинах після процедури аналогічні природньому першому статевому акту.

Покази до застосування

Інтимна пластика вирішує ряд проблем:

 • травми під час пологів;
 • вроджені вади;
 • вікові зміни;
 • прагнення до досконалості;
 • усунення видимих недоліків;
 • підвищення якості сексуального життя;
 • попередження запальних захворювань органів малого тазу.

Переваги інтимної пластики у МЦ «Оксфорд Медікал»:

 • малоінвазивний метод (без використання скальпеля);
 • місцеве знеболення;
 • роцедура триває 40-50 хвилин;
 • одноденне лікування (не потребує перебування у стаціонарі).

Запишіться на прийом до лікаря-гінеколога по телефону (032) 245-00-00 або заповніть форму на нашому сайті і вам зателефонують.

Текстові відгуки

27.09.2017 Хочу сказати слова подяки таким лікарям клініки:гінеколог- Солига Галина Миколаївна, УЗД- Занік Ольга Іванівна, косметолог- Кулик Руслана Михайлівна. Дякую за професіоналізм, чуйність. Ви приклад для наслідування. Завдяки вам є віра у кваліфіковану медицину ))). Дякую. Буду радити клініку Оксфорд своїм знайомим і друзям! Фінансові витрати, як дехто пише не більші ані ж в деяких державних лікувальних закладах, але ставлення, лікування, надання допомоги на високому рівні. Тому моя сім'я обирає Оксфорд після багатьох пошуків нарешті ми знайшли дійсно хорошу клініку. Успіху вам.

відділення: Гінекологія

08.09.2017 Доброго дня! Хочу висловити щиру вдячність лікарю акушер-гінекологу ,Легуцькій Олені Василівні. Розумний і хороший лікар,професіонал своєї справи. Раджу всім звертатись,дуже приємна і доба людина..

відділення: Гінекологія

16.03.2016

Хочу подякувати лікарю жіночого УЗД: професійна, шикарна жінка, спеціаліст свого діла. Також усім дівчатам, які сидять на прийомі: гарні, розумні, спокійні та ввічливі. Також дяка усім медичним сестричкам, які завжди так тендітно і ретельно роблять своє діло) Дуже ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА - Олені Василівні, лікарю-гінекологу, яка вилікувала мене, терпляче і по-жіночому ставлячись до мене із великим розумінням. Ніколи за всі мої 28 років мені не зустірчався такий лікар від Бога, з великою душею та величезним досвідом в своїй професії, ПРОФЕСІОНАЛОМ з великої букви, як Олена Василівна. Велика подяка за таких людей в цьому чудовому Медичному Центрі)))

відділення: Гінекологія

15.04.2015

Мирослава Богданівна розумний і хороший лікар. Який вміє підтримати пацієнта. Дуже добре лікує, старається. Я дуже рада, що саме потрапила до неї. І я подалі протягом свого життя буду лікуватись у неї. Всім рекомендую Мирославу Богданівну.

відділення: Гінекологія

06.04.2015

Хочу подякувати дівчатам з гінекології за чудове обслуговування. Дуже приємні і добрі люди. Хочеться, щоб у нас на Україні так гарно і приємно ставилися до жінок. Це заряд на хороший настрій. дякую.

відділення: Гінекологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки