Оформлення довідки для виїзду закордон, про відсутність коронавірусу

Гістерорезектоскопія

Одним з найбільш ефективних і безпечних методів діагностики та лікування захворювання порожнини матки, який використовується у гінекологічній хірургії являється гістерорезектоскопія. Цей лікувальний метод відносять до малоінвазивної хірургії. Він дозволяє виконувати операції не порушуючи цілісність стінок матки, уникати кровотеч та не пошкоджує здорові органи. Гістерорезектоскопія - це операційна частина гістероскопії.

ЩО ЛІКУЄ ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЯ?

Цей надійний та відносно безпечний метод лікування, дозволяє вилікувати наступні патології, з якими зустрічаються дедалі більше жінок:

 • субмукозна міома матки;

 • поліпи на поверхні і шийки матки;

 • синехії;

 • гіперплазія ендометрія матки;

 • аденоміоз;

 • внутрішньо маточна перегородка і зрощення фіброзного походження.

При зверненні до лікаря на ранніх стадіях захворювань, можна уникнути більш складних хірургічних операцій. Цей метод дозволяє вилікувати міому матки, якщо міоматозний вузол не досягає більше 5 см. Операційне втручання назначають 5-7 днів після закінчення менструацій.

ЯК ПРОХОДИТЬ ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЯ?

Операцію проводять на порожній шлунок (натще), після приймати їжу дозволяється лише через 1 годину. Тривалість операції залежить від загального стану пацієнтки та характеру хвороби, вона може продовжуватись від 30-60 хвилин. Гістерорезистоскопію роблять під загальним внутрішньовенним наркозом, за допомогою інструмента гістерорезестоскопа. На приладі присутня мікро-камера, за допомогою якої вивчають шийку матки і її внутрішню поверхню, виводять зображення на екран монітора. Після, приступають до прицільного видалення новоутворень, за допомогою інших спеціальних інструментів.

 

У клініці жінка, як правило, проводить декілька годин та після огляду лікар виписується. Вже не потрібно пролежувати у стаціонарі тижнями та перейматись шрамами на животі, як після проведення хірургічної операції. Через декілька днів можна повернутись до звичайного способу життя. Можливі незначні болі в низу живота та крижах, практично не спостерігаються кровотечі. Після гістерорезектоскопії, протягом двох тижнів, лікар рекомендує обмеження у фізичних навантаженнях та статевий спокій, забороняється введення тампонів.

ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЯ У КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Проводить операцію кваліфікований хірург-гінеколог на обладнанні преміум-класу. Допускають до неї пацієнтку, яка пройшла попередній огляд у лікаря гінеколога та лабораторні дослідження на наявність запальних процесів та інфекційних захворювань. Варто відмітити, що сучасні методи малоінвазивної хірургії дієві та надійні. Проте для профілактики захворювань та для економії часу та своєї сили, не забувайте раз у пів року проходити огляд у лікаря-гінеколога.

 

Для того, щоб записатись на прийом до гінеколога та отримати більш детальну інформацію по стану Вашого здоров’я, звертайтесь до «Оксфорд Медікал» у Львові , за телефонами: (050) 345 00 00, (032) 245 00 00 чи заповніть форму на нашому сайті. Чекаємо Вас за адресами; вул..Чорновола, 45а та вул..Зубрівська, 21.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиінформація про лікаря

2010р. – Закінчила Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького, спеціальність "Лікувальна справа".

2010-2013рр. – Інтернатура за спеціальністю "гінекологія" на базі Львівської обласної клінічної лікарні.

2011р. – Учасник науково-практичної конференції "Шляхи реалізації Національного проекту "НОВЕ ЖИТТЯ"

2011р. – Участь у роботі конференції "Стандартні підходи у лікуванні гіперпролактинемії та патології молочної залози".

2011р. – Участь у роботі науково-практичної конференції  "Роль клінічних протоколів у вирішенні актуальних питань гінекології".

2013р. – Сертифікат спеціаліста за спеціальністю "гінекологія".

2016р. – гінеколог клініки «Оксфорд Медікал Львів».

2017 р. - приймала участь в роботі першого Міжнародного конгресу «Мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікарів»

показати повний текст

інформація про лікаря

 • 2007 р. – закінчила медичне училище «Медик»
 • 2007-2013 р.р. - ЛНМУ ім. Данила Галицького, спеціальність «Лікувальна справа»
 • 2013-2016  р.р. - інтернатура за спеціальністю «гінекологія» на базі 2-го гінекологічного відділення КМК ЛШМД
 • 2015 р. – участь у конференції  «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги»
 • 2016 р. - сертифікат лікаря-гінеколога
показати повний текст
Ревта Людмила Василівна Лікар гінеколог І категорії

інформація про лікаря

 • 1995р. – Закінчила Тернопільський медичний інститут.
 • 1995-1997- Проходила інтернатуру в Тернополі по спеціальності гінеколог
 • 1997-2018р.- займала посаду гінеколога у Володимерецькій ЦРЛ Рівненської області
 • 2001р.- пройшла курс по спеціалізації ультразвукова діагностика
 • 2008р.- курси підвищення кваліфікації
 • З 2018 р. - Лікар гінеколог медичного центру «Оксфорд Медікал Львів»
показати повний текст

відгуки
Уляна 14-06-2019 До того обійшла декілька лікарів та лікарень. Проблему точно в ціль і ефективно вирішила лиш Легуцька О.В.

відділення: Гінекологія

Христина 10-04-2019 Легуцька В. О. найприємніша, найдосвідченіша, доброзичлива та спокійна. Хочу відмітити тактовність та делікатність лікаря. Відповіла на кожнісіньке моє запитання, розвіяла всі мої побоювання. Важливо те, що вона пояснює кожну свою дію, попереджає про можливі відчуття.

відділення: Гінекологія

Лещенко А.С. 06-03-2019 Спасибо большое гинекологу Нестеренко Я.А, за его профессионализм и доброе отношение к людям. Очень приятный и грамотный человек, всем рекомендую.

відділення: Гінекологія

Марія 12-12-2018 Доброго вечора! ❤ Легуцька Олена Василівна дужее хороший лікар,приємна в спілкувані,чудова людина

відділення: Гінекологія

Оксана 23-10-2018 Відвідала клініку по рекомендаціях знайомих, та читаючи негативні відгуки про дану клініку було страшно за результат. Однак відвідавши лікаря, здавши аналізи, залишилась надзвичайно задоволеною. Ціна відповідає якості, чекати на прийом довго не потрібно ( чекала максимум 5 хв). Тепер буду постійний клієнтом даної клініки. Дякую Олені Василівні, за приємне ставлення, професійний огляд та консультацію. Легуцька Олена Василівна - надзвичайно хороший та компетентний лікар.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
s
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом