записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок

Ведуться тех. роботи: актуальні ціни та акції просимо уточнювати

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто
 
Дитячий ЛОР
 

Дитячий ЛОР

Дитячий ЛОР Оксфорд МедікалДитячий отоларинголог або, як його зазвичай називають, ЛОР - це фахівець, який спеціалізується на лікуванні захворювань горла, носа і вух у дітей. Діти молодшого віку більш схильні до застуди і отиту. У старшому віці частіше починають з'являтися захворювання алергічного характеру.

 

Захворювання вуха, носа і горла - як гострі, так і хронічні, - вимагають консультації дитячого ЛОР, в тому числі, у дітей. Тільки при прийомі можливий огляд за допомогою спеціалізованих інструментів, точна діагностика захворювання, а значить, призначення ефективної лікарської терапії і проведення лікувальних маніпуляцій відразу під час огляду.

Особливості ЛОР-захворювань у дітей

Багато батьків вважають, що дитина - це просто маленький дорослий, а значить і методи лікування звичних для них захворювань однакові, і різнитися можуть лише дози ліків. Але це серйозна помилка. У кожному віці дитина має свої особливості, в тому числі це позначається на будові органів та ефективності різних методів лікування. Хороший дитячий отоларинголог повинен знати ці особливості і володіти всіма методиками діагностики та лікування у дітей.

 

ЛОР-захворювання у дітей зазвичай починаються раптово, гостро, розвиваються стрімко, частіше призводять до розвитку ускладнень. Тому займатися самолікуванням в цих випадках не можна і краще швидше звернутися до фахівця. Симптоми, коли необхідно звертатись до фахівця:

  1. Нежить, особливо якщо він не проходить більше тижня. Найчастіше дитячий ЛОР виявляє різні патології на ранній стадії розвитку, які починаються саме з нежиті. Особливо небезпечним симптомом, що вимагає невідкладної консультації ЛОРа є носова кровотеча або прожилки крові в виділеннях з носа.
  2. Постійна гугнявість, хронічно закладений ніс, втрата нюху. Отоларинголог допоможе визначити причини закладеності носа, при необхідності порекомендує необхідне лікування.
  3. Болі в області чола, перенісся, під очима (в місцях носових пазух) - можуть бути симптомом глибоких запальних процесів, які дитячий ЛОР визначить і допоможе усунути.
  4. Погіршення слуху та болі в області вуха. Дитячий ЛОР часто діагностує гострий отит, відсутність своєчасного лікування якого може привести до перманентного погіршення слуху. Особливо небезпечний симптом - виділення гною з вушного каналу.
  5. Больові відчуття в області горла, біль при ковтанні. «Хворе горло» у дитини - це також досить серйозна загроза, тому слід звернутися до дитячого ЛОРа.

Чому варто відвідати нашого отоларинголога?

У МЦ Оксфорд Медікал ми піклуємось щоб наші навідь найменші пацієнти отримали лише найкраще лікування, саме тому в нас:

1) Лікарі високої кваліфікації, які мають спеціалізований досвід роботи з дітьми

2) Прийом ведеться в спеціально обладнаному ЛОР - кабінеті, з дотриманням всіх необхідних санітарно - гігієнічних вимог.

3) Достатній час прийому для детального огляду, призначень та відповідей на запитання батьків маленьких пацієнтів.

4) Можливість проведення лікувальних процедур з раннього віку (промивання і обробка мигдалин, носоглотки лікарськими препаратами, видалення слизу з носа, промивання зовнішніх слухових проходів, витяг чужорідних тіл з порожнини носа і вуха і ін.).

5) Можливість здачі медичних аналізів в клініці.

6) Турбота і увага до кожної дитини, щоб похід до дитячого ЛОР - лікаря пройшов без остраху і сліз.

Зверніться до професіоналів! Ми гарантуємо якісну огляд Вашій дитині!

 

Записуйтеся на прийом за телефоном (032) 245-00-00 або через форму на сайті.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки