записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок

Прийом гінеколога та уролога по 200грн на Зубрівській,21

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто
 
Дитячий ЛОР
 

Дитячий ЛОР

Дитячий ЛОР Оксфорд МедікалДитячий отоларинголог або, як його зазвичай називають, ЛОР - це фахівець, який спеціалізується на лікуванні захворювань горла, носа і вух у дітей. Діти молодшого віку більш схильні до застуди і отиту. У старшому віці частіше починають з'являтися захворювання алергічного характеру.

 

Захворювання вуха, носа і горла - як гострі, так і хронічні, - вимагають консультації дитячого ЛОР, в тому числі, у дітей. Тільки при прийомі можливий огляд за допомогою спеціалізованих інструментів, точна діагностика захворювання, а значить, призначення ефективної лікарської терапії і проведення лікувальних маніпуляцій відразу під час огляду.

Особливості ЛОР-захворювань у дітей

Багато батьків вважають, що дитина - це просто маленький дорослий, а значить і методи лікування звичних для них захворювань однакові, і різнитися можуть лише дози ліків. Але це серйозна помилка. У кожному віці дитина має свої особливості, в тому числі це позначається на будові органів та ефективності різних методів лікування. Хороший дитячий отоларинголог повинен знати ці особливості і володіти всіма методиками діагностики та лікування у дітей.

 

ЛОР-захворювання у дітей зазвичай починаються раптово, гостро, розвиваються стрімко, частіше призводять до розвитку ускладнень. Тому займатися самолікуванням в цих випадках не можна і краще швидше звернутися до фахівця. Симптоми, коли необхідно звертатись до фахівця:

  1. Нежить, особливо якщо він не проходить більше тижня. Найчастіше дитячий ЛОР виявляє різні патології на ранній стадії розвитку, які починаються саме з нежиті. Особливо небезпечним симптомом, що вимагає невідкладної консультації ЛОРа є носова кровотеча або прожилки крові в виділеннях з носа.
  2. Постійна гугнявість, хронічно закладений ніс, втрата нюху. Отоларинголог допоможе визначити причини закладеності носа, при необхідності порекомендує необхідне лікування.
  3. Болі в області чола, перенісся, під очима (в місцях носових пазух) - можуть бути симптомом глибоких запальних процесів, які дитячий ЛОР визначить і допоможе усунути.
  4. Погіршення слуху та болі в області вуха. Дитячий ЛОР часто діагностує гострий отит, відсутність своєчасного лікування якого може привести до перманентного погіршення слуху. Особливо небезпечний симптом - виділення гною з вушного каналу.
  5. Больові відчуття в області горла, біль при ковтанні. «Хворе горло» у дитини - це також досить серйозна загроза, тому слід звернутися до дитячого ЛОРа.

Чому варто відвідати нашого отоларинголога?

У МЦ Оксфорд Медікал ми піклуємось щоб наші навідь найменші пацієнти отримали лише найкраще лікування, саме тому в нас:

1) Лікарі високої кваліфікації, які мають спеціалізований досвід роботи з дітьми

2) Прийом ведеться в спеціально обладнаному ЛОР - кабінеті, з дотриманням всіх необхідних санітарно - гігієнічних вимог.

3) Достатній час прийому для детального огляду, призначень та відповідей на запитання батьків маленьких пацієнтів.

4) Можливість проведення лікувальних процедур з раннього віку (промивання і обробка мигдалин, носоглотки лікарськими препаратами, видалення слизу з носа, промивання зовнішніх слухових проходів, витяг чужорідних тіл з порожнини носа і вуха і ін.).

5) Можливість здачі медичних аналізів в клініці.

6) Турбота і увага до кожної дитини, щоб похід до дитячого ЛОР - лікаря пройшов без остраху і сліз.

Зверніться до професіоналів! Ми гарантуємо якісну огляд Вашій дитині!

 

Записуйтеся на прийом за телефоном (032) 245-00-00 або через форму на сайті.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки