Шановні пацієнти! Медичний центр «Оксфорд Медікал Львів», працює за двома адресами: проспект В. Чорновола, 45А, вул. Зубрівська, 21 (на Сихові).
Графік роботи: пн - сб з 9:00 - 19:00
Неділя з 11:00 - 16:00

Дитячий ЛОР
Дитячий ЛОР

  Дитячий ЛОР

  Дитячий отоларингологДитячий отоларинголог або, як його зазвичай називають, ЛОР - це фахівець, який спеціалізується на лікуванні захворювань горла, носа і вух у дітей. Діти молодшого віку більш схильні до застуди і отиту. У старшому віці частіше починають з'являтися захворювання алергічного характеру.

   

  Захворювання вуха, носа і горла - як гострі, так і хронічні, - вимагають консультації дитячого ЛОР, в тому числі, у дітей. Тільки при прийомі можливий огляд за допомогою спеціалізованих інструментів, точна діагностика захворювання, а значить, призначення ефективної лікарської терапії і проведення лікувальних маніпуляцій відразу під час огляду.

  ОСОБЛИВОСТІ ЛОР-ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ

  Багато батьків вважають, що дитина - це просто маленький дорослий, а значить і методи лікування звичних для них захворювань однакові, і різнитися можуть лише дози ліків. Але це серйозна помилка. У кожному віці дитина має свої особливості, в тому числі це позначається на будові органів та ефективності різних методів лікування. Хороший дитячий отоларинголог повинен знати ці особливості і володіти всіма методиками діагностики та лікування у дітей.

   

  ЛОР-захворювання у дітей зазвичай починаються раптово, гостро, розвиваються стрімко, частіше призводять до розвитку ускладнень. Тому займатися самолікуванням в цих випадках не можна і краще швидше звернутися до фахівця. Симптоми, коли необхідно звертатись до фахівця:

  1. Нежить, особливо якщо він не проходить більше тижня. Найчастіше дитячий ЛОР виявляє різні патології на ранній стадії розвитку, які починаються саме з нежиті. Особливо небезпечним симптомом, що вимагає невідкладної консультації ЛОРа є носова кровотеча або прожилки крові в виділеннях з носа.
  2. Постійна гугнявість, хронічно закладений ніс, втрата нюху. Отоларинголог допоможе визначити причини закладеності носа, при необхідності порекомендує необхідне лікування.
  3. Болі в області чола, перенісся, під очима (в місцях носових пазух) - можуть бути симптомом глибоких запальних процесів, які дитячий ЛОР визначить і допоможе усунути.
  4. Погіршення слуху та болі в області вуха. Дитячий ЛОР часто діагностує гострий отит, відсутність своєчасного лікування якого може привести до перманентного погіршення слуху. Особливо небезпечний симптом - виділення гною з вушного каналу.
  5. Больові відчуття в області горла, біль при ковтанні. «Хворе горло» у дитини - це також досить серйозна загроза, тому слід звернутися до дитячого ЛОРа.

  ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ НАШОГО ОТОЛАРИНГОЛОГА?

  У МЦ Оксфорд Медікал ми піклуємось щоб наші навідь найменші пацієнти отримали лише найкраще лікування, саме тому в нас:

  1) Лікарі високої кваліфікації, які мають спеціалізований досвід роботи з дітьми

  2) Прийом ведеться в спеціально обладнаному ЛОР - кабінеті, з дотриманням всіх необхідних санітарно - гігієнічних вимог.

  3) Достатній час прийому для детального огляду, призначень та відповідей на запитання батьків маленьких пацієнтів.

  4) Можливість проведення лікувальних процедур з раннього віку (промивання і обробка мигдалин, носоглотки лікарськими препаратами, видалення слизу з носа, промивання зовнішніх слухових проходів, витяг чужорідних тіл з порожнини носа і вуха і ін.).

  5) Можливість здачі медичних аналізів в клініці.

  6) Турбота і увага до кожної дитини, щоб похід до дитячого ЛОР - лікаря пройшов без остраху і сліз.

  Зверніться до професіоналів! Ми гарантуємо якісну огляд Вашій дитині!

   

  Записуйтеся на прийом за телефоном (032) 245-00-00 або через форму на сайті.

  ( Рейтинг: 4.52, голосів: 29 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом