записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок
 
Дитячий гінеколог

Дитячий гінеколог

Дитячий гінекологЗ перших днів життя здоров'я маленької дівчинки залежить від найголовнішої людини в її житті -  матері. Від народження і до п'яти років саме мама відповідає за гігієну дівчинки.

Ще в пологовому будинку мамі  розкажуть, як правильно доглядати за дівчинкою. Адже такі б здавалось прості на перший погляд речі, є основою та фундаментом здоров’я маленької принцеси.

Серед гінекологічних захворювань у дівчаток віком до п'яти років найчастіше зустрічаються синехії статевих губ. Причин виникнення цього захворювання дуже багато, крім того синехії бувають вродженими.

Не намагайтеся боротися з цим САМОСТІЙНО, цим Ви можете серйозно зашкодити вашій дитині. Краще зверніться з цим питанням до дитячого гінеколога.

За статистикою  до 25% дівчаток, які не досягли неповноліття, страждають на різні гінекологічні захворювання. Головним завданням батьків маленької принцеси є  знайти кваліфікованого  дитячого гінеколога, своєчасно виявити і усунути проблему, для того ,щоб в дорослому житті донька була здоровою жінкою та могла стати щасливою дружиною і мамою.

Навіть якщо Ваша  донька не скаржиться на дискомфорт в області статевих органів і Ви не бачите жодних порушень та змін, її все одно необхідно показати дитячому гінекологу  в 6 років і далі в 11-12 років, під час встановлення менструального циклу.

Коли слід звертатись до дитячого гінеколога

До лікаря варто звернутись при наявності таких факторів:

  • поява вторинних статевих ознак до 8 років (ріст грудних залоз, ріст волосся на лобку і під пахвами), або, навпаки, їх відсутність після 11-12 років;
  • візуально видима плівка на малих статевих губах (зрости, синехії) у віці від 6 місяців
  • гострі або хронічні болі в області живота;
  • травми статевих органів,
  • нехарактерні виділення з піхви, свербіж і печіння в області статевих органів;
  • надмірне оволосіння,  спостерігається  ріст волосся на обличчі, грудях,спині, животі,сідницях
  • поява новоутворень в області зовнішніх статевих органів (бородавки, папіломи).

Серед гормональних проблем,які найчастіше зустрічаються у дівчаток є "Гіпоменструальний синдром". 

Існує ще одна дуже делікатна проблема у дівчаток-підлітків - це те, як вони виглядають  ( зайва вага, стан шкіри та волосся). І тут теж на допомогу прийде консультація у дитячого гінеколога, який допоможе вчасно виявити проблему, провести обстеження, встановить діагноз  і займеться лікуванням наявної проблеми.

Консультація у дитячого гінеколога в медичному центрі  «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Перед першим візитом до дитячого гінеколога важливою є щира та відверта розмова матері з дочкою. Ніхто не знає краще своє дитини за маму. Лише спокій та материнська впевненість в тому ,що все пройде добре, стане запорукою комфортного спілкування дівчинки з гінекологом. Мама простими та доступними словами має пояснити своїй доні , якою є мета візиту до лікаря, розповісти про процедуру огляду.

Лікаря не варто боятися та соромитися, візит до гінеколога — це природна подія , яка в дорослому житті дівчинки стане необхідною та регулярною.

За необхідності  дитячий гінеколог проведе кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, проведе лікування інфекцій, папілом і кондилом, назначить  курс ефективної терапії всіх виявлених захворювань.

Записуйтеся на прийом до дитячого гінеколога по телефону (032) 245-00-00 або через форму на сайті.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки