записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(032) 245 00 00
Замовити зворотній дзвінок

Прийом уролога у липні на Зубрівській,21 - 200 грн

Ви знаходитесь на сайті Львівської клініки

Вибрати інше місто
Естетична медицина

Процедура корекції фігури VELA SHAPE

Оплатіть 3 процедури та 2 отримайте в ПОДАРУНОК

Профілактика передчасного старіння шкіри

косметологія львів

Старіння шкіри – це складний процес, що виникає під впливом внутрішніх та зовнішніх факторів. До внутрішніх факторів відносяться генетичні особливості, ендокринні дисфункції (період менопаузи) та ін.

Серед зовнішніх факторів основна роль у старінні належить ультрафіолетовому випромінюванню, стресу, агресивним метеовпливам, порушенню режиму праці та відпочинку, нераціональному харчуванню та неправильному догляду за шкірою.

Основними проявами цих впливів є:

  • зморшки;
  • опущення овалу обличчя;
  • тьмяний колір шкіри;
  • дрябліять.

Звичайно, зупинити процес старіння на сьогоднішній день неможливо, але реально уповільнити цей процес та зменшити його прояви.

Корекція вікових змін шкіри повинна бути комплексною та залежить від типу старіння, його вираженості, від типу шкіри (нормальна, суха, жирна, комбінована), а також від супутніх захворювань та віку пацієнта.
Комплексний підхід передбачає використання правильних косметичних засобів для догляду за шкірою та регулярні омолоджуючі процедури:

  • пілінги;
  • ін'єкційні процедури;
  • апаратні процедури.

Важливим є і дотримання здорового способу життя (відмова від паління, достатня кількість сну, дозоване фізичне навантаження та правильне харчування), а також уникати надмірного ультрафіолетового випромінювання.

Iн'єкційні процедури

До ін'єкційних процедур належить мезотерапія – внітрішньошкірні ін'єкції вітамінів, мікроелементів та амінокислот. Ці речовини можуть використовуватися як окремо, так і у різних поєднаннях одне з одним, що визначається лікарем залежно від стану шкіри пацієнта

Для корекції зморшок, викликаних гіперактивністю лицевих м'язів, використовують спеціальний препарат. Він пригнічує нервово-м'язову передачу в місці ін'єкції. Тобто, м'яз не отримує імпульсу руху та перестає скорочуватись. Цей ефект є зворотнім. Для підтримання результату достатньо робити ін'єкції 2 рази на рік, інколи рідше.

Контурна пластика – це ін'єкційне заповнення дефектів шкіри (зморшок,складок), а також зміна контурів лиця, форми та об'єму губ за допомогою препаратів. Зараз з цією метою переважно використовують препарати стабілізованої речовини, що є компонентом нашої шкіри, концентрація якого з віком зменшується.

Апаратні процедури

Серед апаратних процедур слід виділити лазерне омолодження шкіри, зокрема неабляційне (без пошкодження епідермісу – верхнього шару шкіри). Омолодження відбувається в результаті контрольованого термічного впливу на окремі компоненти дерми, в результаті чого стимулюється утворення нового колагену та синтез позаклітинної матриці, що підвищує тонус шкіри та підтягує її. Також використання цієї методики дозволяє боротись з такими віковими змінами шкіри, як гіперпігментація та судинні зірочки.

У медичному центрі "Оксфорд Медікал" у Львові ви можете більше дізнатися про передчасне старіння шкіри. Записуйтесь на безкоштовну консультацію за допомогою форми на сайті або за телефонами (032) 245-00-00, (050) 245-00-00!

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

16.04.2015

Звернулась з проблемою періодичних висипань, розширеними порами. Вирішила спробувати курс лікування акне Елос, оскільки традиційні методи останнім часом не давали бажаного результату. Ефект був помітний через 4-5 тижнів від першої процедури і покращувався від процедури до процедури. В загальному ефект сподобався: висипань менше, а пори звузились.

21.10.2014

Наталя Вололимирівна Данчук, дуже приємний, вічливий, розуміючий проблему лікар. Хочу їй висловити свою подяку за взаєморозуміння, підтримку, надання кваліфікованої косметологічної консультації та лікуквання. Хотіла б поділитись своїм враженням від процедури "вела шеп" та комплексу косметичних процедур на обличчя, а також від мезотерапії. Дійсно досить вражаючий ефект після першої процедури. Щодо мезотерапії то ефект відчувся через 2-3 дні після першої процедури, що проявився зменшенням в об'ємі на 2-3см. Усім раджу звертатись до Даньчук Наталії Володимирівної за консультаціями та косметологічною допомогою. Ви не будите розчарованими, і витрачені кошти на процедури дадуть свій результат.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки