Лише 450 грн консультація лікаря: гінеколога, уролога, проктолога, кардіолога
Акція діє з 10.07 по 31.07.2024 р.

Профілактика передчасного старіння шкіри

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ КОСМЕТОЛОГА

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Профілактика старіння шкіриСтаріння шкіри – це складний процес, що виникає під впливом внутрішніх та зовнішніх факторів. До внутрішніх факторів відносяться генетичні особливості, ендокринні дисфункції (період менопаузи) та ін.

Серед зовнішніх факторів основна роль у старінні належить ультрафіолетовому випромінюванню, стресу, агресивним метеовпливам, порушенню режиму праці та відпочинку, нераціональному харчуванню та неправильному догляду за шкірою.

Основними проявами цих впливів є:

 • зморшки;
 • опущення овалу обличчя;
 • тьмяний колір шкіри;
 • дрябліять.

Звичайно, зупинити процес старіння на сьогоднішній день неможливо, але реально уповільнити цей процес та зменшити його прояви.

Корекція вікових змін шкіри повинна бути комплексною та залежить від типу старіння, його вираженості, від типу шкіри (нормальна, суха, жирна, комбінована), а також від супутніх захворювань та віку пацієнта.
Комплексний підхід передбачає використання правильних косметичних засобів для догляду за шкірою та регулярні омолоджуючі процедури:

 • пілінги;
 • ін'єкційні процедури;
 • апаратні процедури.

Важливим є і дотримання здорового способу життя (відмова від паління, достатня кількість сну, дозоване фізичне навантаження та правильне харчування), а також уникати надмірного ультрафіолетового випромінювання.

IН'ЄКЦІЙНІ ПРОЦЕДУРИ

До ін'єкційних процедур належить мезотерапія – внітрішньошкірні ін'єкції вітамінів, мікроелементів та амінокислот. Ці речовини можуть використовуватися як окремо, так і у різних поєднаннях одне з одним, що визначається лікарем залежно від стану шкіри пацієнта

Для корекції зморшок, викликаних гіперактивністю лицевих м'язів, використовують спеціальний препарат. Він пригнічує нервово-м'язову передачу в місці ін'єкції. Тобто, м'яз не отримує імпульсу руху та перестає скорочуватись. Цей ефект є зворотнім. Для підтримання результату достатньо робити ін'єкції 2 рази на рік, інколи рідше.

Контурна пластика – це ін'єкційне заповнення дефектів шкіри (зморшок,складок), а також зміна контурів лиця, форми та об'єму губ за допомогою препаратів. Зараз з цією метою переважно використовують препарати стабілізованої речовини, що є компонентом нашої шкіри, концентрація якого з віком зменшується.

АПАРАТНІ ПРОЦЕДУРИ

Серед апаратних процедур слід виділити лазерне омолодження шкіри, зокрема неабляційне (без пошкодження епідермісу – верхнього шару шкіри). Омолодження відбувається в результаті контрольованого термічного впливу на окремі компоненти дерми, в результаті чого стимулюється утворення нового колагену та синтез позаклітинної матриці, що підвищує тонус шкіри та підтягує її. Також використання цієї методики дозволяє боротись з такими віковими змінами шкіри, як гіперпігментація та судинні зірочки.

У медичному центрі "Оксфорд Медікал" у Львові ви можете більше дізнатися про передчасне старіння шкіри. Записуйтесь на безкоштовну консультацію за допомогою форми на сайті або за телефонами (032) 245-00-00, (050) 245-00-00!

( Рейтинг: 5.00, голосів: 37 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗавідувач відділення естетичної медицини, <br>дерматолог, косметолог: Романенко Світлана Юріївна
Романенко Світлана Юріївна Завідувач відділення естетичної медицини,
дерматолог, косметолог
Завідувач відділення естетичної медицини, <br>дерматолог, косметолог: Романенко Світлана Юріївна
Романенко Світлана Юріївна Завідувач відділення естетичної медицини,
дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

2004 - Кримський національний державний університет ім. С.І. Георгіївського.

2004 – 2008 лікар дерматолог,  Обласний шкірний диспансер м. Херсон.

2006 - лікар дерматолог МЦ «Оксфорд Медікал»

Учасник міжнародних конференцій.

Курси

- сertificate of Archievement. Certification cover the eMax, eLaser, VelaSmooth;

- тренінг Белобородової Р.В. «Новітні методики тредліфтинга: нитки для моделювання і ліфтингу»;

- сертифікат спеціаліста Meso-Wharton P199.

- сертифікат «Трихологія»

- сертифікат «Гастроентерологія у дерматології»

- сертифікат «Mastelli Plinest»

- сертифікат «Jalupro»

показати повний текст

відгуки
Олена 24-04-2024 Безмежна подяка косметологу Романенко Світлані Юріївні за прекрасну роботу .Кожного разу, коли відвідую Оксфорт Медікал ,виходжу з її кабінету неймовірно щаслива ,що лікар знає ,що підібрати для мого обличчя та тіла .
Богдана 12-03-2024 Хочу подякувати Катерині Євгеніївні за проведену процедуру лазерної епіляції. Спеціаліст змістовно описала особливості процедури та прислухалася до моїх зауважень стосовно чутливості. Рекомендую ❤️
Віра 19-12-2023 Дякую лікарю Романенко Світлані Юріївні! Професійно підбере всі процедури, які дають чудовий результат. Це просто приємна, уважна і відповідальна людина! Щиро дякую, що допомагаєте втілити наші мрії!!!
Наталія 11-12-2023 Хочу подякувати косметологу Романенко Світлані Юріївні за професійність і любов до людей. Вона найкращий косметолог в якого я була. В Oxford medical я з 2008 року, спочатку це було в Запоріжжі, потім в Києві, зараз Львів. Я можу впевнено сказати вона найкращий професіонал.З повагою, Наталія
Олена 11-12-2023 Дякую за професіоналізм Світлані Юріівні Романенко! Прекрана лікар, тактовна, уважна!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пацієнтка косметології

  відділення: Естетична медицина

 • Пацієнтка відділення естетичної медицини

  відділення: Естетична медицина

 • Пацієнтка косметології

  відділення: Естетична медицина

 • Пацієнтка відділення естетичної медицини

  відділення: Естетична медицина

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом