БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ КОСМЕТОЛОГА
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Кріомасаж (масаж «холодом») – унікальний вид кріотерапії, при якому здійснюється массаж певної ділянки тіла (шкіри обличчя, декольте, волосистої частини голови, м'язів),та цілющий вплив холоду комбінується з масажнимим техніками.
Для проведення кріомасажу використовують рідкий азот, - газ, що не має кольору, запаху та смаку, температура кипіння якого становить приблизно - 190°С.
З ЧОГО ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ
Історія застосування холоду в медичних цілях сягає своїми коренями сивої давнини. Так, лікарі стародавнього Єгипту та Греції знали про цілющі властивості холоду, його протизапальну та знеболюючу дію, та застосовували його в лікуванні ран, травм, укусів та ін.
Так, наш співвітчизник, всесвітньо відомий лікар, основоположник оперативної хірургії Микола Іванович Пирогов в своїй практичній діяльності вже середині 19 століття використовував холод для вивчення анатомії тіла людини, покращення техніки виконання хірургічних операцій, чим зробив неоціненний вклад в розвиток медичної науки.
Сучасна світова медична спільнота з успіхом використовує лікування холодом у багатьох сферах медицини – дерматології, венерології, естетичній медицині, хірургії, офтальмології, онкології, гінекології.
Кріотерапія – різновид фізіотерапевтичних процедур, дія якого на організм зумовлена реакцією на дозоване охолодження верхнього шару шкіри. Локальна кріотерапія діє на конкретну анатомічну ділянку та активує каскад фізіологічних реакцій, спрямованих на усунення патологічного стану.
ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА
Процедура кріотерапії рідким азотом у виконанні відзначається короткотривалістю (пам'ятаємо, що глибина проникнення холоду, з метою не допущення переохолодження шкіри, контролюється лікарем) та відносною простотою: для проведення такого массажу використовують спеціальну масажну бамбукову паличку, обгорнуту шаром матеріалу, що поглинає вологу, та дотримуються певної послідовності та амлітуди масажних рухів для досягнення бажаного терапевтчного ефекту на певній ділянці тіла. Пацієнт під час процедури відчуває приплив тепла до зони, на якій проводиться процедура. Процедура абсолютно не болюча та займає 5-15 хвилин в залежності від площі анатомічної ділянки.
КОЛИ МОЖНА РОБИТИ?
В 20 столітті широкого впровадження набула кріотерапія рідким азотом в спортивній медицині та медицині болю, лікуванні таких хронічних захворювань, як ревматоїдний артрит, розсіяний склероз, адже внаслідок спливу холоду на уражені ділянки відбувається зменшення запалення, знеболення, посилене кровопостачання тканин.
Показаннями для застосування массажу рідким азотом в естетичній медицині та дерматології є :
Вугрі (акне);
Себорейний дерматит обличчя та волосистої частини голови;
Рожеву вугрі (розацеа);
Облисіння (алопеція);
Дрібні зморшки;
Зріла та атонічна шкіра;
Жирна шкіра;
Набряки, розтягнення;
Дисгідроз, гіпергідроз (підвищена пітливість);
Морфеа (обмежена склеродермія);
Себорейний кератоз;
Видалення новоутворень шкіри – бородавок, папілом, кератом, лентіго та ін.
Так, при використанні рідкого азоту з метою массажу здіснюється чітко контрольований вплив низькою температурою на певну ділянку шкірного покриву з використанням спеціальних масажних рухів, що дозволяє покращити периферичний кровобіг в тканинах, активізувати всі обмінні процеси в шкірі, прискорити оновлення епідермісу –верхнього шару шкіри, зменшити набряки та лімфостаз в тканинах, боротися з висипаннями на шкірі обличчя, підвищити тонус шкіри та м'язів, боротися з травмами (розтягнення та забої), внутрішньосуглобовими болями, крепатурами. Особливо ефективним є кріомасаж рідким азотом в старшому віці, адже володіє загальною розслаблюючою дією.
Протипоказами до проведення масажу рідким азотом є:
- генетична схильність до близького розташування капілярів до поверхні шкіри (купероз);
- наявність інфекційних захворювань в місці масажу, герпес вірусна інфекція, раневі поверхні;
- онкологічна патологія;
- епілепсія;
- хронічні захворювання гайморових пазух.
Лікарі-дерматологи МЦ «Оксфорд Медікал», які пройшли спеціальне навчання по роботі з рідким азотом, допоможуть зробити Вашу шкіру здоровою, сяючою та подарують легкість руху .
Записуйтеся на прийом до фахівця за телефоном (032) 245-00-00 або через форму на сайті.