Задайте питання
Вдячні вам За ваше питання. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з ввами
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.
Відіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв'яжуться в самий найближчий час.
Відіслати
Записатись на прийом
Вдячні вам За ваше питання. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з ввами
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.
Відіслати
укр Рус pl
МЦ Оксфорд Медікал Львов
(032) 245 00 00
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв'яжуться в самий найближчий час.
  Відіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.
  Відіслати

Видалення бородавок

Бородавки – це доброякісне розростання верхнього шару шкіри, викликане вірусом папіломи людини. Вірусна інфекція потрапляє в базальний шар шкіри контактно-побутовим або іншим шляхом, після чого у місці зараження утворюється бородавка.

Види бородавок

Існує більше 50 типів папілома вірусу людини, тому форма і вид бородавки залежить від того, який тип вірусу її викликав:

 • підошовні бородавки;
 • вульгарні бородавки;
 • плоскі бородавки;
 • загострені бородавки.

Підошовні бородавки виникають на стопі, у вигляді опуклих наростів, іноді заглиблень. Розростаючись, заподіює людині дискомфорт і біль під час ходьби.

Вульгарні бородавки проявляються щільними вузликами тілесного або сірувато-білого кольору на руках: поверхні шкіри пальців, долонь, кистей рук, в зоні кутикули.

Плоскі бородавки менш помітні, локалізуються на ніжній шкірі обличчя і зап'ястя, трохи виступаючи над поверхнею. Плоскі бородавки легко розростаються при травмах і порізах, під час гоління або манікюру.

Видалення бородавокhttp://img.youtube.com/vi/Xf/hqdefault.jpgВидалення бородавок "Оксфорд Медікал Київ"

Методи видалення бородавок

Висока концентрація вірусу папіломи людини зосереджена в самій бородавки, тому їх необхідно видалити, інакше з часом вони поширюються на здорову шкіру. У рідкісних випадках, щоб переконається, що новоутворення доброякісно і його можна видалити без наслідків для здоров'я пацієнта, лікар проводить дерматоскопію.

Бородавки видаляють такими способами:

1.      Видалення рідким азотом або кріодеструкція. Азот знаходиться у спеціальному холодовому термосі, кріодеструкторі, при температурі мінус 190 градусів, з такою ж температурою він потрапляє на бородавку і руйнує її тканини. Особливість бородавки – це верхній огрубілий шар, так званий гіперкератоз шкіри, а «корінь» бородавки заглиблюється у нижні шари шкіри. Тому для повного видалення бородавки необхідно провести від 1 до 5 процедур кріодеструкції. Метод абсолютно безболісний і не залишає рубців.
2.      Радіохвильовий метод. За допомогою безконтактного видалення апаратом «Сургітрон» бородавка або папілома припікається, «корінь» бородавки видаляється з першого разу завдяки високій температурі. Процедура проходить під місцевою анестезією безболісно і швидко.
3.      Медикаментозне видалення. На бородавку наносять хімічний розчин, який руйнує клітини новоутвору, потім омертвілі тканини видаляють механічним шляхом.

Після видалення бородавки малоінвазійними методами шкіра залишається чиста, гладка і без рубців. Лікування бородавок має бути комплексним, тому лікар призначає імуномоделюючу терапію, щоб вбити вірус папіломи людини всередині організму.

Переваги видалення бородавок в МЦ «Оксфорд Медікал»

Переваги дерматологічного відділення медичного центру «Оксфорд Медікал»:

 • в медичному центрі працюють дерматологи вищої категорії;
 • багаторічний досвід роботи у безконтактній хірургії;
 • ми використовуємо обладнання останнього покоління;
 • при необхідності лікарі-дерматологи індивідуально підбирають схему лікування імуномоделюючими препаратами.

Запис на прийом до лікаря-дерматолога «Оксфорд Медікал» у Львові по телефону (032) 245-00-00, (050) 245-00-00 або заповніть форму на сайті і вам зателефонують.

Відгук про лікування у дерматологічному відділенні

-Наталія

Доброго дня, хочу виразити велику подяку лікарю по естетичній медицині Наталі Володимирівні. Це фахівець з великої літери, вона знаходить підхід до кожного пацієнта. Після її процедур по Vela Shape і мезотерапії ти відчуваєш піднесений настрій, покращення самопочуття а головне ти бачиш ефект з кожною процедурою все більше і більше. Але ефект бачиш не тільки ти але і довкола тебе люди, що у тебе покращилась фігура. Хочу відокремити дві дії як процедури по Vela Shape які приємні і приводять твою фігуру у підтягнутий стан і зменшення прояви целюліту. І другу процедуру мезотерапію яку ми проводили по тілу для зменшення розтяжок і після 4 процедур вони дійсно зменшились і...

-Ніна

Хочу сказати велике дякую лікарю косметологу Руслані Михайлівні.Такою проблемою як купероз хворію дуже давно.Ніяк не могла наважитись забрати його апаратним методом.Лікар все коректно, професійно пояснила, розказала мені який має бути догляд за шкірою мого типу.Видалила мені апаратно судинні зірочки ,такого класного результату я не очікувала.Я дуже вдячна!!!!! Тепер можу виходити з дому без пудри, та тональних кремів.ЩЕРАЗ ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!!!

-Кузьменко Вероніка
Рейтинг страницы:
9.46 из 10 , на основании 41 голосов
Вы не ввели ваше имя Имя может содержать только буквы Вы не ввели номер телефона Телефон слишком короткий Вы не заполнили капчу Вы не правильно заполнили капчу Вы не заполнили поле сообщения Вы не ввели email Вы не правильно ввели email Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время
-->