Задайте питання
Вдячні вам За ваше питання. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з ввами
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.
Відіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв'яжуться в самий найближчий час.
Відіслати
Записатись на прийом
Вдячні вам За ваше питання. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з ввами
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.
Відіслати
укр Рус pl
МЦ Оксфорд Медікал Львов
(032) 245 00 00
  • Передзвоніть мені
    Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв'яжуться в самий найближчий час.
    Відіслати
  • Записатись на прийом
    Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.
    Відіслати

Дерматологія

Шкіра оберігає органи людини і внутрішні системи від зовнішнього середовища, хоча при всьому цьому вона сама потребує дбайливого догляду та уваги. Шкірний покрив кожен день піддається агресивній зовнішній дії та впливу інфекцій. - мікробів, грибків, вірусів . Це стає підставою захворювань шкіри - розвитку в ній аномальних змін.

Проте шкіра не лише щит людини, бар'єр, який першим приймає на себе удар навколишнього середовища . Важливо розуміти, що саме шкіра є дзеркалом всього організму людини: охороняючи його від негативних впливів і мікробів, шкіра часто слугує зовнішнім відображенням патології внутрішніх органів, центральної нервової системи , ендокринної системи, важких системних хвороб, порушень адаптаційних механізмів організму та ін.

Взаємозв'язок багатьох шкірних захворювань і захворювань внутрішніх органів очевидна. Тому хороший дерматолог зобов'язаний бути компетентним не лише в питаннях дерматології , але і в питаннях імунології, неврології, ендокринології, венерології, генетики. Професійні дерматологи МЦ « Оксфорд Медікал» підберуть для Вас найбільш ефективне лікування, враховуючи особливості Вашого організму.

Серед найпониреніших захворювань шкіри виділяють шкірні бородавки, грибкові захворювання, екзему, псоріаз, вугрі (акне ), різні дерматити, простий герпес . Фахівці дерматологічного відділення медичного центру "Оксфорд Медікал " проводять всебічне обстеження і лікування різних шкірних захворювань.

Обстеження

Незважаючи на те, що шкіра є найдоступнішим людським органом, діагностика її хвороб значно ускладнена їх величезною різноманітністю.

У першу чергу необхідний загальний огляд шкірних покровів, що дозволяє встановити перший попередній діагноз. У процесі огляду враховується загальний стан шкіри хворого, патологічні процеси шкіри, їх характер. Для підтвердження діагнозу зазвичай застосовуються додаткові методи дослідження, серед яких метод пошарового зіскоблювання, метод діаскопії і просвітлення, а також ряд лабораторних досліджень. Всі необхідні аналізи ви можете здати на базі МЦ «Оксфорд Медікал»!

Підготовка до огляду лікаря – дерматолога

• Перед дослідженням категорично забороняється мити і протирати уражені ділянки шкіри будь-якими дезінфікуючими засобами;

• Протягом 48 годин перед прийомом на уражену ділянку не можна наносити лікарські препарати та мазі.

Лікування

Після повної діагностики ваш лікуючий лікар призначає індивідуальний план лікування. Комплексне лікування передбачає медикаментозну, процедурну та ін'єкційну терапію на основі спеціально розроблених препаратів. Дані препарати не містять гормонів та імунодепресантів . Дерматолог обов'язково дасть Вам рекомендацію по догляду за шкірою і складе індивідуальний дієтичний план.

У тому випадку , якщо ваша проблема виявиться непрофільною, у Вас є можливість отримати паралельну консультацію суміжного фахівця - гінеколога, уролога, хірурга, терапевта.

Записатися на прийом до дерматолога можна за телефоном:

245 00 00

Відгук про лікування у дерматологічному відділенні

-Наталія

Доброго дня, хочу виразити велику подяку лікарю по естетичній медицині Наталі Володимирівні. Це фахівець з великої літери, вона знаходить підхід до кожного пацієнта. Після її процедур по Vela Shape і мезотерапії ти відчуваєш піднесений настрій, покращення самопочуття а головне ти бачиш ефект з кожною процедурою все більше і більше. Але ефект бачиш не тільки ти але і довкола тебе люди, що у тебе покращилась фігура. Хочу відокремити дві дії як процедури по Vela Shape які приємні і приводять твою фігуру у підтягнутий стан і зменшення прояви целюліту. І другу процедуру мезотерапію яку ми проводили по тілу для зменшення розтяжок і після 4 процедур вони дійсно зменшились і...

-Ніна

Хочу сказати велике дякую лікарю косметологу Руслані Михайлівні.Такою проблемою як купероз хворію дуже давно.Ніяк не могла наважитись забрати його апаратним методом.Лікар все коректно, професійно пояснила, розказала мені який має бути догляд за шкірою мого типу.Видалила мені апаратно судинні зірочки ,такого класного результату я не очікувала.Я дуже вдячна!!!!! Тепер можу виходити з дому без пудри, та тональних кремів.ЩЕРАЗ ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!!!

-Кузьменко Вероніка
Рейтинг страницы:
8.21 из 10 , на основании 57 голосов
Вы не ввели ваше имя Имя может содержать только буквы Вы не ввели номер телефона Телефон слишком короткий Вы не заполнили капчу Вы не правильно заполнили капчу Вы не заполнили поле сообщения Вы не ввели email Вы не правильно ввели email Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время
-->