Задайте питання
Вдячні вам За ваше питання. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з ввами
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.
Відіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв'яжуться в самий найближчий час.
Відіслати
Записатись на прийом
Вдячні вам За ваше питання. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з ввами
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.
Відіслати
укр Рус pl
МЦ Оксфорд Медікал Львов
(032) 245 00 00
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв'яжуться в самий найближчий час.
  Відіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.
  Відіслати

Контурна пластика

Успішна людина контролює своє життя. І хоча час бере своє, тільки їй вирішувати, коли старіти – у 35 чи 70 років. Сучасна косметологія не стоїть на місці. Якщо раніше омолодження шкіри дорівнювало пластичній операції, то зараз є безліч способів, які дозволяють повернути Вас на 5, 10 або 15 років назад, і подарувати вашій шкірі другу молодість.

   Один з таких способів – контурна пластика.

  Контурна пластика – це метод усунення зморшок та моделювання контурів обличчя за допомогою препаратів філлерів (наповнювачів) органічного походження.  Під час процедури у глибокі шари шкіри вводиться препарат, який містить речовини, що споріднені зі складовими шкіри людини. Тому контурна пластика є абсолютно безпечною процедурою і не викликає жодних ускладнень або алергічних реакцій.

Контурна пластикаhttp://img.youtube.com/vi/Ds-qRGaAK-M/hqdefault.jpgКонтурна пластика обличчя і губ

 

Контурна пластика наступні проблеми:

 • вирівнює зморшки різної глибини;
 • допомагає змінити форму і розмір губ;
 • допомагає вирівняти овал підборіддя і вилиць;
 • допомагає змінити форму носа.

Як проходить процедура контурної пластики?

   Насамперед, пацієнту надається безкоштовна первинна консультація у косметолога, на якій виключаються можливі протипоказання, визначаються проблемні зони і проводиться розрахунок кількості препарату. Якщо протипоказань немає, то призначається процедура, яка включає:

 • очищення і підготовку шкіри;
 • нанесення точок, в які лікар введе препарат;
 • ін'єкції філерів;
 • надання рекомендацій по догляду за шкірою.

   Процедура контурної пластики триває всього 40-60 хвилин, в залежності від ділянки її проведення, а ефект ви побачите одразу.

Який ефект очікувати?

    Гіпоалергенні препарати, які вводяться під шкіру, швидко розсмоктуються і вже після першого сеансу починають впливати на внутрішньоклітинні процеси:

 • в місці ін’єкції відбувається максимальне зволоження;
 • збільшується доступ кисню до клітин;
 • вільні радикали нейтралізуються (цим пояснюється омолоджуючий ефект);
 • корекція дефектів і нерівностей обличчя: зморшки і складки розгладжуються, підтягується овал обличчя, стає чіткішим контур губ.

   Ефект триває від 6-12 місяців, після цього філлер розсмоктується, розбивається на СО2 і H2O і виводиться з організму. Результат помітний вже після першого сеансу. Не має набряків і пост реабілітаційного періоду. Для продовження ефекту, процедуру варто проводити щорічно.

Протипоказання: вагітність і період годування груддю; силікон, введений раніше; вірусні захворювання шкіри; варто утриматись від контурної пластики 2 тижні після лазерної шліфовки, хімічного пілінгу, дермобразії.

Після процедури варто утриматись від алкоголю протягом двох діб, від саун, лазень та соляріїв  протягом двох тижнів.

Чому саме МЦ «Оксфорд Медікал»?

Відділення естетичної медицини «Оксфорд Медікал» має переваги:

 • наші лікарі-косметологи мають багаторічний досвіт введення ін’єкційних препаратів;
 • ефективність – для контурної пластики ми використовуємо препарати виробництва СЩА, Франція та Іспанія, які успішно застосовують у 60 країнах світу;
 • медичний центр працює за міжнародними стандартами якості.

Телефонуйте вже зараз: (032) 245 00 00.

Відеовідгук пацієнтки відділення естетичної медицини МЦ "Оксфорд Медікал Львів"

-Пацієнтка відділення естетичної медицини Львів

Звернулась з проблемою періодичних висипань, розширеними порами. Вирішила спробувати курс лікування акне Елос, оскільки традиційні методи останнім часом не давали бажаного результату. Ефект був помітний через 4-5 тижнів від першої процедури і покращувався від процедури до процедури. В загальному ефект сподобався: висипань менше, а пори звузились.

-Засадна Юля

Наталя Вололимирівна Данчук, дуже приємний, вічливий, розуміючий проблему лікар. Хочу їй висловити свою подяку за взаєморозуміння, підтримку, надання кваліфікованої косметологічної консультації та лікуквання. Хотіла б поділитись своїм враженням від процедури "вела шеп" та комплексу косметичних процедур на обличчя, а також від мезотерапії. Дійсно досить вражаючий ефект після першої процедури. Щодо мезотерапії то ефект відчувся через 2-3 дні після першої процедури, що проявився зменшенням в об'ємі на 2-3см. Усім раджу звертатись до Даньчук Наталії Володимирівної за консультаціями та косметологічною допомогою. Ви не будите розчарованими, і витрачені кошти на процедури...

-Файчак Христина Тарасівна
Рейтинг страницы:
9.32 из 10 , на основании 27 голосов
Вы не ввели ваше имя Имя может содержать только буквы Вы не ввели номер телефона Телефон слишком короткий Вы не заполнили капчу Вы не правильно заполнили капчу Вы не заполнили поле сообщения Вы не ввели email Вы не правильно ввели email Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время
-->