Задайте питання
Вдячні вам За ваше питання. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з ввами
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.
Відіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв'яжуться в самий найближчий час.
Відіслати
Записатись на прийом
Вдячні вам За ваше питання. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з ввами
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.
Відіслати
укр Рус pl
МЦ Оксфорд Медікал Львов
(032) 245 00 00
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв'яжуться в самий найближчий час.
  Відіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.
  Відіслати

Елос епіляція

лазерна епіляція львів

Лазерна Елос-епіляція Епіляція для сучасної жінки — це так природно, як ходити на побачення, гарно вдягатись та робити макіяж. Коли жінка робить епіляцію, це говорить про її охайність і увагу до себе. Зараз існує великий вибір засобів для легкого позбавлення від небажаного волосся. Віск, бритви, депілятори — заради краси ми йдемо на це, не зважаючи на біль. Та ці процеси часто супроводжують опіки та порізи. А волосся після таких тортур з’являється знов і знов. Ваше уявлення про епіляцію переверне технологія Елос (Elos), втілена в новітньому обладнанні ізраїльської компанії Syneron «eMax». Медичний центр "Оксфорд Медікал" у Львові тепер теж здатен запропонувати панянкам цей інноваційний засіб видалення волосся.

Що таке епіляція Елос

Лазерна епіляція існує вже досить давно і ні для кого вже не є таємницею. Але відносно недавно саме такий її вид як Елос-епіляція визнана самою комфортною, безпечною та найефективнішою. Вона не залишає жодної надії небажаному волоссю на будь-якій ділянці тіла, назавжди. І особливості цієї процедури є тільки позитивними.

Елос-епіляціяhttp://img.youtube.com/vi/81lquYeNL0Q/hqdefault.jpgЕстетична медицина: Елос-епіляція в МЦ «Оксфорд Медікал Львів»

Елос — це скорочено «електро-оптичний синергізм», поєднання дії електричного струму зі світловою енергією. Завдяки цьому забезпечується максимальна ефективність процедури на відміну від звичайної лазерної, яка використовує тільки один вид енергії. Волосяні фолікули повністю руйнуються під впливом потужної зовнішньої енергії, яка здатна проникати в середину поверхневих шарів шкіри, і не відновлюються вже ніколи. Ця технологія має широке застосування і дозволяє також проводити безопераційний ліфтинг і лікувати акне.

Особливості технології Елос

У порівнянні з восковими процедурами, Елос — миттєвий, безболісний і здатний видалити навіть «пушкове» волосся, світле і коротке, з якими зазвичай важко впоратись. Не менш відома фотоепіляція не руйнує повністю фолікули: через півтора року вони відновлюються, і волосся з’являється знову. Струмені Елос здатні розпізнати и впливати тільки на волосяний фолікул, і на відміну від інших видів лазерної дії, не пошкоджують шкірний покрив, а навпаки оберігають.

Підсумуємо переваги Елос:

 • діє на волосся будь-якого типу;
 • використовується тільки корисна сила струму і нешкідливе світло, що робить процедуру повністю безпечною;
 • безболісність видалення навіть у паху і зоні бікіні забезпечується поєднанням двох різних видів енергій;
 • особливо чутливі пацієнти у місці контакту відчують не більше, ніж тепло або легке поколювання;
 • дозволяє приймати водні процедури;
 • технологія запобігає виникненню будь-яких ускладнень: від почервоніння до втрати природнього кольору шкіри;
 • шкіра під час процедури захищається спеціальним гелем.

Єдиним приємним та корисним «побічним» ефектом Елос є збільшення вироблення шкірою еластину та колагену. Роблячи Елос-епіляцію, ви покращуєте стан своєї шкіри та здоров`я. Цей ефект зміцнювання шкіри широко використовується для лікування целюліту.

Елос-епіляція в "Оксфорд Медікал"

Перше відвідання лікаря-дерматокосметолога проводиться безкоштовно та включає огляд і консультацію, як краще провести епіляцію враховуючи особливості пацієнта. Дані про здоров`я мають виключити протипоказання (вагітним і онкохворим сеанси не є бажаними). Інформацію про специфіку волосся, тип шкіри та її товщину використовують для налаштування апаратури, щоб отримати максимальну ефективність. Особлива підготовка до процедури не потребується. Вимога лише одна — дати волоссю вирости на 1-2 мм, та 2 тижні до сеансу не відвідувати солярій.

Впродовж сеансу пацієнт знаходиться у зручному кріслі та темних окулярах. В залежності від розміру обробляємої лікарем ділянки, тривалість процедури може займати від 15 хвилин до 2 годин. За бажанням пацієнта вмикають музику для максимального розслаблення. Після того, як лікар змив гель, процедуру закінчено.

За один сеанс видаляється 15% фолікул. Це ті, які належать активним волосяним цибулинам, адже випромінювання діє лише на такі. Через півтора-два місяці активується чергова генерація волосся, і сеанс можна повторити. Як правило, для повного видалення волосся на бажаній ділянці необхідно провести 4-8 процедур з інтервалом до 6 тижнів. Ціна на лазерну епіляцію по технології Елос залежить від розміру зони видалення та кількості процедур. Щоб отримати більш детальнішу інформацію, подзвоніть нам за телефоном, зазначеним вище, або завітайте на безкоштовну консультацію.

Відеовідгук пацієнтки відділення естетичної медицини МЦ "Оксфорд Медікал Львів"

-Пацієнтка відділення естетичної медицини Львів

Звернулась з проблемою періодичних висипань, розширеними порами. Вирішила спробувати курс лікування акне Елос, оскільки традиційні методи останнім часом не давали бажаного результату. Ефект був помітний через 4-5 тижнів від першої процедури і покращувався від процедури до процедури. В загальному ефект сподобався: висипань менше, а пори звузились.

-Засадна Юля

Наталя Вололимирівна Данчук, дуже приємний, вічливий, розуміючий проблему лікар. Хочу їй висловити свою подяку за взаєморозуміння, підтримку, надання кваліфікованої косметологічної консультації та лікуквання. Хотіла б поділитись своїм враженням від процедури "вела шеп" та комплексу косметичних процедур на обличчя, а також від мезотерапії. Дійсно досить вражаючий ефект після першої процедури. Щодо мезотерапії то ефект відчувся через 2-3 дні після першої процедури, що проявився зменшенням в об'ємі на 2-3см. Усім раджу звертатись до Даньчук Наталії Володимирівної за консультаціями та косметологічною допомогою. Ви не будите розчарованими, і витрачені кошти на процедури...

-Файчак Христина Тарасівна
Рейтинг страницы:
7.59 из 10 , на основании 64 голосов
Вы не ввели ваше имя Имя может содержать только буквы Вы не ввели номер телефона Телефон слишком короткий Вы не заполнили капчу Вы не правильно заполнили капчу Вы не заполнили поле сообщения Вы не ввели email Вы не правильно ввели email Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время
-->